ЩО ТАКЕ МІСЕ?

MICE (від англ. Meetings, Incentives, Conferences, Events) — область індустрії ділового туризму, пов’язана з організацією та проведенням різноманітних корпоративних заходів.

Саме поняття МІСЕ утворюють чотири базові напрямки meetings – корпоративні зустрічі, презентації, переговори, incentives – заохочувальні та мотиваційні тури і програми, тімбілдінг, навчання персоналу, корпоративні свята conferences – конференції,конгреси, форуми, семінари, exhibitions – виставки. Іміджеві заходи (фестивалі, благодійні концерти), PR – події та прес – тури.

В компаніях МІСЕ регулюється спеціальними програмами – SMMP (від англ. strategic meeting management program – програма по стратегічному керуванні корпоративними заходами). Які допомагають консолідувати данні та звітність.

Основні завдання МІСЕ заходів такі:

В корпоративних заходах беруть участь представники різних професій та галузей економіки.
corp-personal
Проведення зустрічей, презентацій та переговорів з бізнес партнерами
corp-concept
Відвідування професійних заходів (конференцій, виставок, конгресів, семінарів, форумів)
corp-key
Пошук ділових контактів, залучення нових партнерів, клієнтів, інвесторів, постачальників.
corp-greenday
Участь в заохочувальних та мотиваційних заходах турах/програмах, які проводить компанія для своїх співробітників та партнерів;
corp-concept
Привернення уваги інвесторів, партнерів і клієнтів до бренду та продуктам/послугам компанії за рахунок проведення іміджевих заходів, PR – подій, участі у виставках
corp-register
Навчання, участь в тренінгах та програмах по підвищенню корпоративної культури або тімбілдінгу.

M

Meeting

Ділові зустрічі

Організація ділових зустрічей «під ключ». Найважливіші ділові рішення потрібно попередньо обговорити з колегами та партнерами по бізнесу.

Такі обговорення проходять як на протокольних засіданнях, так і під час неофіційних зустрічей, у вигляді коктейльних вечірок, вечерь або бенкетів. Досить часто, на прийняття того чи іншого рішення впливають місце, враження, які справляють сторони одна на одну, тому високий рівень якості та комфорту при проведенні таких зустрічей дуже важливі для компанії.

При зверненні до компанії, яка спеціалізується на організації ділових зустрічей, Ви звертаєтесь до професіоналів, у яких є ресурси та досвід для підготовки зустрічі на найвищому рівні.

I

Incentives

Заохочувальні тури

Такі поїздки часто стають винагородою для співробітників за професійні досягнення, а також допомагають згуртувати колектив. Захоплюючі подорожі та закордонні курорти знімають стрес, зароджують взаємодовіру та дружню атмосферу у колективі.

Прекрасні краєвиди і неформальне спілкування дозволяють людям побачити один одного в інших обставинах, поспілкуватися на неробочі теми, що призведе до поліпшення взаєморозуміння та координації роботи в команді. Досвід показує, що заохочувальні подорожі стимулюють персонал до більша активної роботи та творчого підходу.

Часто компанії суміщають приємне з корисним: організовують колективні виїзди за кордон на день народження компанії та проводять у готелях дуже цікаві і корисні тренінги.

C

Conferences

Конференції

Спочатку цей напрямок включав комплекс послуг по організації тематичних корпоративних конференцій. Згодом він розширився і включає також навчання та стажування.

Входять до складу стандартної навчальної програми підприємства або стають частиною заохочувальної подорожі. Переважно такі заходи проводять за кордоном, та за останні роки набуває популярності практика проведення в середині країни.

E

Events

Корпоративні заходи

Це невід’ємна частина корпоративної культури, один з потужних інструментів її створення, підтримання та трансляції новим співробітникам. Професійно організовані корпоративні заходи дозволяють дуже ефективно згуртувати командний дух персоналу підприємства.

Крім цього заходи такого типу формують позитивний імідж організації.

Виникли запитання?

Заповніть просту форму і наш консультант зв’яжеться з Вами


Ділові поїздки

Ділові поїздки

Забезпечення і супровід бізнес подорожей

Корпоративні тури

Корпоративні тури

Організуємо незабутній відпочинок для Вашої команди

MICE заходи

MICE заходи

Візи в усі країни світу, індивідуальний підхід і детальне опрацювання