Екзотичні тури

Екзотичні тури завжди популярні. Немає нічого більш захоплюючого ніж відкривати нові країни і горизонти. Чим більше країна не схожа на рідну, тим більш вона є привабливою для справжнього мандрівника.

Можна виділити такі основні напрямки – острівна екзотика, азіатський напрямок, африканські країни, Австралія і Океанія.
Найбільш відомі екзотичні острови для відпочинку – напевно, Багами. Правда, вони ж і найдорожчі. Зате які розкішні пляжі, який приголомшливий дайвінг біля коралових рифів, який теплий і привітний Атлантичний океан чекають туристів в цих краях.

Найбюджетніші країни для проживання і поїздок – Індонезія і В'єтнам. Тут і дивовижна східна культура, і унікальні релігійні споруди, стародавні палаци, дикі джунглі, красиві острови, культові обряди, колоритні ринки. І все це можна побачити, купивши недорогий тур в одну з названих країн.

У грудні – січні можна знайти не дорогі тури в Таїланд і на Шрі Ланку.

Жаркий острів Занзібар, маловідома Гамбія, престижний Барбадос пропонують туристам екзотичний пляжний відпочинок.

А самобутня африканська культура найяскравіше проявляється не в Єгипті чи Тунісі, а в таких країнах як Кенія, Бенін, Того, Буркіна Фасо і Танзанія …

Або вже тільки що названий Занзібар. Участь у святах тубільних племен, незабутнє сафарі, ринки фетишів, світ Вуду … Африка вас підкорить назавжди.

А таких унікальних і недорогих сувенірів неможливо привезти більше нізвідки.

Замовити тур

Заповніть просту форму і наш консультант зв’яжеться з Вами